iptv Vlc Maç Linkleri & IPTV Player Free Collection 2021 To 2022

Vlc Maç Linkleri & IPTV Player Free Collection 2021 To 2022

Vlc Maç Linkleri & IPTV Player Free Collection 2021 To 2022. In This Article, we will share the Famous Vlc Maç Linkleri IPTV Download USA IPTV All Links Mise A Jour. Mise a JourVlc Maç Linkleri Free IPTV M3u Download IPTV By Models We Will Share Every Week. Vlc Maç Linkleri Free IPTV M3u Download IPTV Link Gives us Best Performance To Watch Our FAV TV Channels. Some Time We Want To Update Vlc Maç Linkleri Free IPTV M3u Download Free IPTV Links.

Vlc Maç Linkleri

Vlc Maç Linkleri & IPTV Player Free Collection 2021 To 2022

Vlc Maç Linkleri & IPTV Player Free Collection 2021 To 2022. Here is The Secret Information To Get This Software. If You Any Problem With This Software Then We Can Solve Your Problem. There You Will Get New & Old Software Update Every Week. In This, We Will Give You Will Kind Of Information. The Released company has Developed This Software. Jesus Will make it Easy For You. By The Way, am Going To Share the old & new Link Vlc Maç Linkleri & IPTV Player Free Collection 2021 To 2022. You, Will, Get The Updates And Go Here

Vlc Player Maç Linkleri

VLC media player requires Mac OS X 10.7.5 or later. It runs on any Mac with a 64-bit Intel processor or an Apple Silicon chip. Previous devices are supported by older releases.
Note that the first generation of Intel-based Macs equipped with Core Solo or Core Duo processors is no longer supported. Please use version 2.0.10 linked below. Go Here

Older Versions of Mac OS X and VLC Media Player

We provide older releases for users who wish to deploy our software on legacy releases of Mac OS X. You can find recommendations for the respective operating system version below. Note that support ended for all releases listed below and hence they won’t receive any further updates.

Mac OS X 10.6 Snow Leopard

Use VLC 2.2.8. Get it Here.

Mac OS X 10.5 Leopard

Use VLC 2.0.10. Get it for Power PC 

Mac OS X 10.4 Tiger

Mac OS X 10.4.7 or later is required

Use VLC 0.9.10. Get it for PowerPC 

Mac OS X 10.3 Panther

QuickTime 6.5.2 or later is required

Use VLC 0.8.6i. Get it for PowerPC.

Mac OS X 10.2 Jaguar

Use VLC 0.8.4a. Get it for PowerPC.

Mac OS X 10.0 Cheetah and 10.1 Puma

Use VLC 0.7.0. Get it for PowerPC.

Vlc Player Lig tv Izleme Linkleri

VLC Player: ip tv izlemekte en popüler oynatıcı demek yanlış olmaz sanırım. IP TV listeleri veren siteler var , her gün güncelleniyor , süresi geçince kanallar çöküyor , 2-3 gün devam eden linkler de olabiliyor.İçlerinde sadece Türkiye kanalları değil tüm dünya kanalları ,spor kanalları , filmler , belgesel kanalları , müzik kanalları , +18 adult kanallar , türk ve yabancı filmler ve diziler de mevcut oluyor verilen kanal listesinde.

Vlc playerimizi kurduktan sonra çalıştırdık ve nasıl izlerim bu linkleri diye bir soru aklınıza gelebilir yapmanız gereken verilen linkleri bir txt yani yeni bir not defteri açmak ve linkleri onun içerisine atıp kaydetmek sonra bunu sürükle bırak yaparak vlc playerin içerisin atarak çalıştırabilirsiniz. Linkleri attım bir liste çıkmadı diyorsanız ctrl+L yaparsanız liste karşınıza çıkacaktır…

Yok ben bunları yapamam linkleri tek tek izlemek istiyorum diyorsanız bunun için yapmanız gereken yol Media>Ağ Akışını Aç demek(ctrl+N) ve hangi linki istiyorsanız kopyala yapıştır demek. tamam dedikten sonra bir yüklenme süresi geçtikten sonra izlemek istediğiniz link açılacaktır…iyi seyirler.Click Here.

Free IPTV Links

Sopcast Mac Linkleri

Izlemek istediğimiz yayının linkini bulabilmek için ilk önce tarayıcımızdan google arama motorunu açıyoruz.

Arama kısmına “live football ws” (tırnak işaretleri olmadan) yazıyoruz.

Karşımıza çıkan en üstteki ilk iki siteden aradığımız şeyi bulacağız. Birincisi rusça olduğu için onda google translate ile ingilizceye veya türkeçeye çevirerek yardım alabilirsiniz.
Maça tıkladığınızda “sopcast” yazan linki bulup üzerine tıklayın ve uygulamada aç deyin. Veya linke sağ tıklayıp bağlantı adresini kopyala deyin ve sopcastteki adres kısmına yapıştırın.

ÖNEMLİ NOT: her maç için linkler maç başlamadan hemen önce eklenir veya başlayınca ekleni.

Sopcastte bağlantı problemleri yaşarsanız dns ayarlarınızı 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapın. yine sorun devam ederse hotspot shield programını indirip, çalıştırın ve öyle deneyin.Here

IPTV Subscription Providers List

Visit IPTV Palace To Grab Your Subscription Click Here

Visit Valid IPTV To Grab Your Subscription Click Here

Visit IPTV Compare To Grab Your Subscription Click Here

Visit Satellite IPTV To Grab Your Subscription Click Here

Visit IPTV Shop To Grab Your Subscription Click Here

Content Protection by DMCA.com

Leave a Comment